Paykwik Hakkında
Sıkça Sorulan Sorular

Paykwik kodu kimler satın alabilir?

18 yaşını dolduran herkes satın alabilir kullanabilmektedir , TC kanunlarına uygun yasal çerçevede müşteriler kullanmakta olup  hem Avrupa online alışveriş sitelerinde , Online PC oyun parası oyun bakiyesi içinde para yatırma  ve en önemlisi Avrupa bitcoin (BTC) borsasınada yükleme yapılabilmektedir.

Paykwik geri iade edebilir miyim?

Paykwik tek kullanımlık bir dijital kod olmakta beraber, Paykwik kodunun geri iadesi yoktur 

Paykwik Kartı Nerelerde Geçiyor?

Skype, Dark Orbit, Adventure Quest, Rebtel, Voip Buster , Facebook ,Metin2, Knight Online, Silkroad Online, GameForge, Bonbom, Aurora sitelerinde vb. benzer sitelere yüklemede ve online yurt dışı alış veriş sitelerine ödeme metodu olarak kullanabilirsiniz.

Paykwik Yasal Mı?
  • Firma 18 Yaş ve üstü kişilere hizmet vermekteyiz.
  • Paykwik kodlar tüm online internet sitelerinde global ve evrenseldir her online sitelere nakit para yerine yükleme işlemi sağlamaktadır.
  • Burdaki asıl amaç hiç bir müşterinin kişisel bilgi (kredi kart , ikametgah vs vs ) kimseyle paylaşmamasıdır , herkez paykwik kod bunu kullanır.
  • Müşterilerimiz nereye nasıl hangi siteye yükleme yapacağını müşterilerin sorumluluğundadır . Bu kodlar BTC avrupa sitelerde ve alış verişte geçer.
  • Müşterilerimiz kullanmış olduğunuz sitenin adresini , kullanıcı Adı ve parolanızı 3.kişiler ile kimseyle paylaşmayınız.

paykwik paykwik al ucuz paykwik al

illegal adwords reklam

Open chat